banerFACE2.jpg

GOKHAN BARTU YUKSEL

Ankara doğumlu Web ve Grafik Tasarım temelli olan Gokhan Bartu; 2006 yılında müzisyenlere  web tasarım, poster, albüm kapağı, logo ve sosyal medya yönetimi gibi hizmetler vermeye başladı. 2007 yılında Dünya'nın en büyük müzik şirketi Interscope'un bazı sanatçılarının sosyal medya hesaplarını yönetti ve fan art tasarımlarını yaptı. 2009 yılında üniversitede grafik tasarım eğitimi devam ederken fotoğrafçılığa  yöneldi. O yıl yaptığı ilk çekim şuan dizisi de yayınlanmakta olan  "Pretty Little Liars" adlı kitabın kapağı oldu.  Yine o yıllarda uzakdoğuda bir çok sanat sitesi "19 yaşındaki genç Türk moda fotoğrafçısı" başlığıyla haberler yaptı. Bu olaylardan sonra tüm ilgisini fotoğrafçılığa kaydırarak 2010 yılında üniversite bittikten sonra Ankara'da reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı yapmaya başladı. 2012 yılında ise Istanbul'da Prefabric VCS adlı reklam ajansının ve High-End Istanbul adlı post-prodüksiyon ajansının kurucu ortağı oldu. Aynı yıl Portfolio Magazine adlı butik bir internet dergisi kurdu ve 40bin tekil izleyiciye ulaştı. 2013 yılında kendi Photoshop eklentilerini yaparak  Photoshop-Store.com'u açtı ve 2014 yılında Adobe'un yazılım geliştiricisi oldu.


 

Represented by LOOK34 - Istanbul

Adress:
Emniyetevler Mh. Yamaç Sk. No:1/3, 4.Levent, İstanbul-Türkiye

Phone:
+0535 036 8085

Mail:
gokhanbartu@gmail.com  


*Photoshop-Store (Beauty Retouching Kit) ile ilgili konular için bu telefon numaralarını rahatsız etmeyiniz. Talebinizi veya probleminizi lütfen mail atınız. vendor@photoshop-store.com. 

Müşterilerimden bazıları;

Müşterilerimden bazıları;


 

Represented by Garage /Lefkosa - Kıbrıs

Adress:
Mehmet Akif Caddesi,  Eski Pronto Çemberi, Askeriye Girişi, Nicosia, Cyprus

Phone:
0530 324 83 19


Our London /UK office will be opened.


Interview with Gokhan Bartu (Institue Magazine)


Photoshop-Store.com is an online web-store for selling the actions I've produced for photoshop variants. Below are the main factors that are different and better than the competitors.

  • Usually customers are fooled by before & after photos of the actions that are for sale right now. When you apply these actions, you'll probably get a unsuccessful result because of the color variations. But... Every action I make is tested with different places, with different light conditions and I have to be happy with the output before releasing them for purchase.
  • My actions are customizable. That's why if you want, you can turn on or off some of the effects or change the brightness, contrast or opacity and so on.
  • They're self-instructive. What I really mean is, the layers are all commented and with the help of those comments, you can understand which photoshop tool is used for what purpose.

In the fourth quarter of 2013 I've released the best-ever-made retouch addon called "Beauty Retouching Kit". With the second version I've released in May of 2014, it just triples the performance of other human skin retouching addons. If you consider the competing addons' prices range around 100-200 dollars, our addon is only priced 29.99$ and available in our store.